O nas

Impact Identyfikacja Firm Sp. z o.o.

Impact Identyfikacja Firm działa w branży reklamowej od 1997 roku. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom szeroki wachlarz kompleksowych usług reklamowych. Zaczynając od tworzenia identyfikacji wizualnej, promocji marki i produktu, do wykonania realizacji.

Długoletnia działalność pozwoliła nam skompletować zgrany, kreatywny, a przede wszystkim wykwalifikowany zespół, dla którego zadowolenie naszych odbiorców stawiane jest na pierwszym miejscu. Mamy wielu usatysfakcjonowanych klientów.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

nasze zalety

Wszechstronność

Dysponujemy zaawansowanym technicznie parkiem maszynowym. Począwszy od urządzeń drukujących, poprzez laserowe maszyny CNC, maszyny do obróbki tworzyw, drewna, metalu, szkła, kończąc na tkaninach.

Zgrany zespół

Mamy zaszczyt współpracować z wieloletnim zespołem specjalistów w swoich dziedzinach. Dzięki jego zaangażowaniu i wiedzy nie ma projektów niemożliwych.

Wieloletnie sprawdzone procedury produkcyjne

Ponad 20 lat doświadczenia spowodowało, że wszelkie działania w firmie opierają się o wypracowane procedury i metody produkcji.